Ciśnieniomierze Elektroniczne Ranking

0 comment
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...

 

Ciśnieniomierze elektroniczne możemy podzielić na automatyczne, ( w tym nadgarstkowe i naramienne), półautomatyczne i manualne. Ciśnieniomierz Tech-Med TMA-7000M, to model automatyczny, który jest najlepszym ciśnieniomierzem roku 2017 dla osób starszych i niedowidzących. Urządzenie to posiada bardzo duży wyświetlacz, a także głosowy odczyt wyników. Badania kliniczne dowiodły, że model ten cechuje bardzo wysoka dokładność pomiarów. Ponadto ciśnieniomierz jest prosty w obsłudze, a menu na ekranie jest intuicyjne i bezbłędnie prowadzi użytkownika. Za pomocą tego menu można na przykład zapisać 60 wyników pomiarów w pamięci urządzenia, co pozwala na łatwe porównywanie pomiarów z różnych okresów. Urządzenie jest sprzedawane w komplecie z uniwersalnym mankietem przystosowanym do ramion o obwodzie od 22 cm do 33 cm. A zasilane jest poprzez 4 baterie typu AA. Przy czym po minucie bezruchu urządzenie samo się wyłączy oszczędzając baterie. Drugim modelem wartym uwagi jest Tensoval Duo Control II. Ciśnieniomierz charakteryzujący się lekarską dokładnością, zasilany zarówno bateryjnie, jak i sieciowo.

 

 

Najlepsze Ciśnieniomierze Elektroniczne

 

Ciśnieniomierze elektroniczne to najlepszy wybór dla osób, które chcą samodzielnie mierzyć wysokość swojego ciśnienia w domu. Poniżej znajdziecie ranking, który przedstawia najlepsze ciśnieniomierze elektroniczne.

 

Tech-Med TMA-7000M

1. Tech-Med TMA-7000MSolidny ciśnieniomierz elektroniczny marki Tech – Med. To bardzo dobre urządzenie może pochwalić się rekomendacją warszawskiego Instytutu Kardiologii. Wykonane bardzo solidnie i starannie. Idealnie nadaje się do domowego pomiaru ciśnienia przez osoby starsze i niedowidzące.

Ma duży czytelny wyświetlacz oraz funkcję głosowego odczytu wyników.  Ciśnieniomierz cechuje duża dokładność pomiaru, która została potwierdzona klinicznie. Wyniki pomiarów przeprowadzonych tym urządzeniem  są równorzędne z wynikami pomiarów  przeprowadzonych metodą osłuchową. Nie każde urządzenie gwarantuje aż tak dużą wiarygodność wyników. Potwierdzają to opinie użytkowników.

Bardzo chwalona jest też opcja głosowego odczytu pomiaru, która jest niezastąpiona gdy ktoś ma problemy ze wzrokiem. Podkreślana jest też łatwość w obsłudze i wygoda użytkowania. Duży ekran pozwala na bezproblemowe poruszanie się po menu obsługi. Użytkownicy cenią lekkość urządzenia i estetykę wykonania. Zadowoleni są także z funkcji zapamiętywania 60 pomiarów, która jest bardzo użyteczna i pomocna w kontrolowaniu ciśnienia. Dzięki niej można szybko sprawdzić  i porównać pomiary z dłuższego odcinka czasu.

 

 

 

Tensoval Duo Control II

2. Tensoval Duo Control IIWysokiej jakość ciśnieniomierz marki Tensoval. To urządzenie charakteryzuje się niemal lekarską dokładnością. A to za sprawą połączenia dwóch metod  mierzenia ciśnienia: metody osłuchowej, którą stosuje się w gabinetach lekarskich oraz metody oscylometrycznej. Technologia duo control zapewnia bardzo wiarygodne i dokładne wyniki pomiarów.

Producent zapewnia, że to jedyne urządzenie na rynku, które może pochwalić się współistnieniem tych dwóch metod. Dzięki temu aparat ten jest szczególnie rekomendowany dla osób z arytmią serca. Ciśnieniomierze, które działają w oparciu tylko o metodą oscylometryczną mogą dawać nieprawidłowy odczyt pomiaru. Urządzenia Tensoval Duo Control posiada także funkcję wykrywania arytmii serca. Użytkownicy ciśnieniomierza cenią sobie bardzo przydatną funkcję zapisywania pomiarów. Zapamiętuje on 60 wyników dla dwóch osób.

Ponadto rozróżnia wyniki poranne i wieczorne oraz potrafi wyciągnąć średnią z odczytów (zarówno tych porannych, jak i wieczornych). Ceniona jest możliwość podłączenia zasilacza sieciowego. Prosty w obsłudze. Według wielu opinii jest to najlepszy ciśnieniomierz elektroniczny.

 

 

 

Tech Med TMA-100 PRO

3. Tech -Med TMA-100 PROCiśnieniomierz naramienny  firmy TECH-MED . Bardzo dobrej jakości sprzęt, który jest zarejestrowanym urządzeniem medycznym. Urządzenie przeszło wiele testów klinicznych. Gwarantuje to  wysoką precyzją otrzymywanych pomiarów. Oscylometryczna metoda pomiaru została wzbogacona o technologię Fuzzy Logic.

Urządzenie wykrywa objawy arytmii. Jeśli  kontrolka arytmii pojawi się kilkukrotnie należy zgłosić się do lekarza i skonsultować wyniki. Aparat dokonuje także wiarygodnych pomiarów ciśnienia osób, które już mają wykrytą arytmie. Ciśnieniomierz ma wbudowaną pamięć, która zapisuje aż 90 pomiarów, łącznie z dniem i godziną ich wykonania. Urządzenie jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Aby zmierzyć sobie ciśnienie wystarczy założyć mankiet i nacisnąć jeden przycisk.

Wyniki wyświetlane są na czytelnym i ergonomicznym wyświetlaczu LCD. Ten ciśnieniomierz elektroniczny zbiera pozytywne opinie. Użytkownicy uważają, że sprzęt jest prosty w obsłudze a korzystanie z niego wręcz intuicyjne. Podkreślają, że sprzęt daje wiarygodne i powtarzalne pomiary. Za duży plus uważana jest jego cicha praca oraz ładny, estetyczny wygląd. Chwalona jest możliwość podłączenia zasilacza sieciowego.

 

 

 

 

Beurer BM 40

5. Beurer BM 40Ciśnieniomierz naramienny firmy Beurer. Przyjemne w użyciu urządzenie, które daje wiarygodne wyniki pomiaru. Posiada wielki wyświetlacz LCD, który sprawia, że nawet starsza osoba nie ma będzie miała problemów z odczytaniem wyników. Urządzenie posiada także system wykrywania słabej baterii, dzięki czemu możemy wcześniej przygotować się na ich wymianę.

Także i ten ciśnieniomierz posiada funkcję wykrywania arytmii. Urządzenie ma wbudowaną funkcję zapamiętywania 60 pomiarów dla dwóch osób. Ten ciśnieniomierz elektroniczny i jego cena zyskały sympatię wielu użytkowników. Chwalony jest mankiet urządzenia, który dobrze układa się na ramieniu. Na mankiecie przedstawiony jest graficzny poradnik jak prawidłowo go założyć. Użytkownicy są zadowoleni z pracy aparatu. Za duży plus uważane jest etui załączone do kompletu.

Podkreślana jest łatwość w obsłudze ciśnieniomierza.  Korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne. Mimo dużego wyświetlacza urządzenie jest bardzo lekkie. Pozytywnie oceniana jest możliwość podłączenia ładowarki sieciowej, co powoduje dużą oszczędność na braku konieczności zakupu baterii. Klienci  zaznaczają świetną relację jakości do ceny urządzenia.

 

 


Produkty te nie są już dostępne

 

Panasonic EW-BU15

4. Panasonic EW-BU15Urządzenie do pomiaru ciśnienia renomowanej firmy japońskiej firmy Panasonic. Ciśnieniomierz ma nietypowy, przyjemny dla oka wygląd. Posiada bardzo czytelny  i duży wyświetlacz. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję wykrywania poruszenia ręką podczas pomiaru i konieczność powtórzenia, by otrzymać wiarygodny wynik.

Oryginalny czaszowy mankiet minimalizuje ryzyko nieprawidłowego umiejscowienia go na ramieniu. Aparat wykrywa podejrzenie arytmii oraz pozwala na otrzymywanie precyzyjnych wyników dla osób, które już cierpią na tę chorobę. Ciśnieniomierz zapamiętuje aż 90 wyników i posiada opcję wyliczenia średniej z wyników znajdujących się w pamięci urządzenia. Ten ciśnieniomierz elektroniczny naramienny cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Użytkownicy podkreślają, że pomiar dokonywany jest metodą „od dołu” co sprawia, że ciśnienie jest mierzone podczas pompowania.  Dzięki temu badanie jest mniej bolesne i nie powoduje dyskomfortu oraz uczucia ściskania ręki. Podkreślana jest bardzo dobra jakość materiałów z jakich zostało wykonane urządzenie. Przyciski nie trzeszczą i są bardzo precyzyjnie wykonane. Pomiar jest dokonywany  bardzo szybko.