Ciśnieniomierze Sanitas Ranking

0 comment
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (102 votes, average: 4.48 out of 5)
Loading...

 

Najlepsze Ciśnieniomierze Sanitas

 

Wybór ciśnieniomierza to nie jest prosta rzecz. Szczególnie, że od tego wyboru może zależeć stan naszego zdrowia. Dlatego decyzja musi być przemyślana. Warto kupić sprawdzony model , który zdał egzamin u wielu użytkowników. Poniżej znajdziecie ranking , który przedstawia najlepsze ciśnieniomierze marki Sanitas.

 

Tabela porównawcza

 

 

Sanitas SBM 45

3. Sanitas SBM 45Ciśnieniomierz naramienny Sanitas SBM 45 to urządzenie o bardzo wysokiej jakości. Wyposażone jest w duży, bardzo czytelny ekran XXL, który ułatwi nam szybki i bezproblemowi odczyt pomiaru. Posiada prosty i intuicyjny ekran dotykowy, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę urządzenia. Ma wiele dodatkowych i użytecznych funkcji.  Jedną z nich jest możliwość obliczenia średniej wszystkich pomiarów – porannych i wieczornych – z ostatnich 7 dni. Pozwala to na monitorowanie tendencji jakie wykazuje nasze zdrowie. Wbudowana pamięć może archiwizować wyniki 60 badania dla 2 osób. Zapamiętuje także dokładną datę pomiaru. Urządzenie jest zasilane na baterie, lecz jest  możliwość podłączenia zasilacza sieciowegp. Jest bardzo energooszczędne, dlatego baterie starczają na długo i nie ma konieczności ich częstego wymieniania. Urządzenia posiada funkcję wykrywania arytmii. W zestawie od producenta znajdziemy mankiet, uchwyt na mankiet, etui oraz baterie. Ciśnieniomierz ten cieszy się dużą popularnością. Pojawiają się opinie, że to najlepszy ciśnieniomierz Sanitas. Użytkownicy podkreślają, że jest wygodny w użyciu. Podczas wykonywania pomiaru jest bardzo cichy. Wyświetlacz ma bardzo przyjazny wygląd, który ułatwia korzystanie z urządzenia.

Jeśli chcesz przeczytać opinie konsumentów na temat tego produktu, kliknij tutaj!

 

 

Sanitas SBC 41

4. Sanitas SBC 41Ciśnieniomierz Sanitas SBM 41 to model, który mierzy ciśnienie krwi i tętno na nadgarstku. To urządzenie w szczególności polecane jest osobom, które nie mogą korzystać z modeli naramiennych ze względu na zbyt duży obwód ramienia. Mankiet tego urządzenia ma wymiary  od 14 do 19,5 cm. Ciśnieniomierz posiada duży wyświetlacz LCD. Na ekranie znajduje się też wskaźnik, który pokazuje nam czy uzyskany wynik pomiaru jest prawidłowy (oznaczenie zielonym kolorem) czy też odbiega od normy (kolor czerwony).  Wyświetlacz posiada także funkcję daty i godziny. Aparat posiada pamięć wbudowaną, która zapisuje aż do 60 pomiarów dla jednej osoby. Ponadto zapamiętuje dokładną datę wykonania pomiaru. Posiada funkcję wykrywania arytmii. Ten ciśnieniomierz Sanitas zbiera pozytywne opinie. Użytkownicy podkreślają, że jest bardzo łatwy w obsłudze. Należy tylko umieścić aparat na nadgarstku, wcisnąć przycisk start i jeśli chcemy zapisać wynik po zakończonym badaniu, wciskamy również czerwony przycisk memory. Badanie przebiega bezboleśnie i szybko. Bardzo poręczny model, który jest wygodny w użyciu.

Kliknij tutaj, by uzyskać więcej informacji, opinii i cen!

 

 

Sanitas SBC 28

5. Sanitas SBC 28Jest to model, który mierzy ciśnienie i tętno z nadgarstka. Model ten charakteryzuje się bardzo innowacyjnym wyglądem.  Ciśnieniomierz wyposażony jest w bardzo czytelny i funkcjonalny wyświetlacz LCD. Kolorowe paski znajdujące się po lewej stronie ekranu, bardzo ułatwiają nam odczyt ciśnienia oceniając czy uzyskany wynik mieści się w normie. Skala została przygotowana zgodnie z wytycznymi Światowej Organizacji Zdrowia WHO. Aparat posiada funkcję obliczania średniej z ostatnich trzech wyników pomiarów. Kolejna funkcja to wykrywanie arytmii. Podczas badania należy zwrócić uwagę, czy nie zapala się ikonka ostrzeżenia przed arytmią. Jeśli zdarzy się to kilkukrotnie powinniśmy ten wynik skonsultować z lekarzem. Producent do zestawu dołącza nam komplet baterii oraz bardzo praktyczne etui. Warto dodać, że w komplecie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim. Jednakże obsługa z urządzenia jest bardzo prosta i nawet bez zapoznania się z instrukcją damy radę przeprowadzić pomiar. Użytkownicy bardzo cenią sobie tę łatwość obsługi oraz przyjemny wygląd urządzenia.

Jeśli chcesz kupić ten produkt kliknij tutaj, by odwiedzić stronę Ceneo.pl

 

 

Sanitas SBM 21

2. Sanitas SBM 21Kolejny warty uwagi model firmy Sanitas. Tak jak poprzedni, charakteryzuje się bardzo dobrą ceną . Jest to urządzenie naramienne w pełni automatyczne, który mierzy ciśnienie metodą oscylometryczną.  Badanie przebiega bardzo szybko i sprawnie. Aparat posiada funkcję wykrywania arytmii.  Jeśli aparat wyśle nam ostrzeżenie kilkukrotnie, to jest to dla nas ważny sygnał, który należy skonsultować ze specjalistą. Urządzenie posiada ciekawą funkcję pokazywania średniej z trzech ostatnich pomiarów. Ponadto posiada obszerną pamięć – można zapisywać 30 pomiarów w czterech seriach. Ciśnieniomierz posiada technologię ostrzegania o słabej baterii, dzięki temu możemy się odpowiednio przygotować do wymiany baterii. Rozmiar mankietu to przedział od 22 do 36 cm. Aparat posiada bardzo duży i czytelny wyświetlacz, co w szczególności doceniają osoby  starsze i słabo widzące. Wyświetlacz posiada funkcję daty i godziny, co jest szczególnie przydatne dla osób, które prowadzą dzienniczek i zapisują swoje pomiary. Użytkownicy chwalą sobie intuicyjność obsługi urządzenia. Nawet nie czytając instrukcji doskonale poradzimy sobie z obsługą ciśnieniomierza.

Kliknij tutaj, by uzyskać więcej informacji, opinii i cen!

 

 

Sanitas SBM 42

1. Sanitas SBM 42Ten  ciśnieniomierz naramienny firmy Sanitas sprawdzi się u każdego użytkownika. Posiada bardzo duży, czytelny i podświetlany wyświetlacz  LCD. Jest to świetny wybór dla osób mających problemy ze wzrokiem. Aparat jest w pełni automatyczny, wystarczy przyciśnięcie jednego wielkiego przycisku by rozpocząć badanie. Obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna. Sprawdzi się do pomiaru ciśnienia krwi, jak i zmierzenia tętna. Zastosowano w nim technologię, która informuje o występowaniu objawów typowych dla arytmii serca. Jeśli ikonka pojawia się podczas kilku badań, warto tę informację skonsultować z lekarzem. Ciśnieniomierz posiada funkcję automatycznego wyłączania, która pozwoli nam na zaoszczędzenie baterii. Użytkownicy za dużą zaletę uważają możliwość podłączenia zasilacza sieciowego. Jednocześnie zaznaczają, że sprzęt jest energooszczędny i nawet podczas zasilania go bateriami, starczają one na bardzo długo. Podkreślany jest fakt, że do pakietu załączono etui, które chroni aparat przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Użytkownicy zgodnie podkreślają, że aparat jest bardzo łatwy i wygodny w codziennym użyciu.